fbpx

Pomogę Ci ZROZUMIEĆ jak działa blockchain, poprowadzę Cię do pierwszych ZYSKÓW i podzielę się wskazówkami, jak tworzyć PASYWNY DOCHÓD poprzez inwestowanie w kryptowaluty!

Cześć! Z tej strony Piotr.

Jestem ekspertem od kryptowalut i technologii blockchain, przedsiębiorcą i pisarzem, założycielem Krypto.Army. Nauczę i pomogę Ci zrozumieć jak działa blockchain i dzielę się wskazówkami, jak tworzyć pasywny dochód dzięki inwestowaniu w kryptowaluty!

Moje podejście do nauczania wywodzi się z doświadczenia. Od 2019 roku nie tylko poświęcam cały swój czas na poznawanie kryptowalut, ale także wdrażam swoją wiedzę inwestując i budując narzędzia oparte na technologii blockchain.

Budowanie pasywnego biznesu w Internecie ma wiele zalet. Poświęcając swój czas, poszerzając swoją wiedzę i wdrażając różne strategie, mój pasywny dochód oparty na kryptowalutach osiągnął niesamowite wyniki. To pozwoliło mi skupić się na wielu ciekawych projektach i zbudować zespół utalentowanych ludzi, którzy podzielają moją pasję.

Masz jakieś pytanida? Napisz!

7 + 15 =

OSTRZEŻENIE O RYZYKU! Żadna z analiz ani informacji zawarta w książce „Bitcoin i krypto od postaw” oraz na tej stronie nie jest rekomendacją inwestycyjną w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wyżej wymienione analizy oraz informacje mają charakter poglądowy i są prywatną sugestią autora, który nie ponosi odpowiedzialności za wykonane działania i poniesione przez to zyski bądź straty.