fbpx

DO KOŃCA OFERTY ZOSTAŁO

DNI

:

GODZIN

:

MINUT

:

SEKUND

Łap okazję i zgranij -50% na e-booka!

Cena jest absolutnie oburzająca i taka pozostanie jeszcze przez kilka godzin. Gdy licznik dojdzie do 00:00:00 cena ebooka wzrośnie o 100%, więc nie ma się co zastanawiać!

49.00 

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

“Rok temu nie miałam bladego pojęcia o technologii blockchainowej ani o krypto. Przeczytanie tej książki (wtedy wyd.angielskie) przekonało mnie, że jestem w stanie zrozumieć ten świat na tyle, aby bezpiecznie z niego korzystać. Od tamtej chwili z powodzeniem inwestuję w kryptowaluty i krok po kroku buduję na nich ładny pasywny przychód. Polecam każdemu!

Agata S.

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

“Podobało mi się, że jest to łatwa lektura i zrozumiała. Wiele się nauczyłem i podzieliłem się swoją wiedzą na temat kryptowalut z przyjaciółmi. Dziękuję!”.

Edmée García Pagán

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

“Książka łatwo przeprowadza przez proces inwestowania i dostarcza przydatnych linków do giełd. Autor pisze prosto i klarownie. Warta wydanych pieniędzy”.

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

“Ta książka naprawdę odpowiedziała na wiele moich pytań i dała mi do myślenia, jak powinnam kontynuować swoją podróż inwestycyjną. Gorąco polecam ją każdemu, kto dopiero znajduje się na początku drogi”.

Barbara A.

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

“Niesamowita książka. Miałem wcześniejszą wiedzę na temat kryptowalut, ale ta książka otworzyła mi oczy na to, czym właściwie jest kryptowaluta i co można z nią zrobić”.

Vonte

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

“Jako osoba początkująca z czystym sercem mogę polecić. Prosty język, wszystko jasno napisane i wytłumaczone. Pozycja opisuje również tematykę krypto w szerszym ujęciu, co pozwala na lepsze zrozumienie zagadnienia.”

Kasia P.

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

“Fascynujące było dla mnie to, jak Piotr przeszedł od poziomu początkującego, który nie zna się na kryptowalutach, do kogoś, kto potrafi naprawdę dobrze zagłębić się w temat. Książka ma świetną strukturę i pęka od informacji. Wszyscy początkujący powinni zacząć od tego miejsca”.

Curtis Lachovich

OSTRZEŻENIE O RYZYKU!

Żadna z analiz ani informacji zawarta w książce „Bitcoin i krypto od postaw” oraz na tej stronie nie jest rekomendacją inwestycyjną w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Wyżej wymienione analizy oraz informacje mają charakter poglądowy i są prywatną sugestią autora, który nie ponosi odpowiedzialności za wykonane działania i poniesione przez to zyski bądź straty.