fbpx

.

-20 % na e-booka z kodem PB_28

BITCOIN I KRYPTO OD PODSTAW

Jak stworzyć dochód pasywny inwestując w kryptowaluty

.

We wrześniu 2017
Bitcoin był wart 3000 dolarów.

Jamie Dimon, dyrektor generalny największego amerykańskiego banku JPMorgan Chase, stwierdził wówczas, że najpopularniejsza kryptowaluta to zwykłe oszustwo.

Zaledwie 4 lata później, w lipcu 2021, gdy cena Bitcoina osiągnęła ponad 40 tys. dolarów, jego bank zaczął oferować swoim klientom dostęp do pięciu funduszy opartych na kryptowalutach.

Co się takiego stało, że Jamie Dimon zmienił zdanie?

Odpowiedź jest prosta:

establishment nie może już ignorować kryptowalut.

Stało się jasne dla wszystkich, że krypto to najpotężniejsze narzędzie do budowania bogactwa w historii ludzkości.

Jednak większość początkujących inwestorów ma problem z korzystaniem z tego narzędzia.

Czy usiedlibyście za sterami samolotu bez odpowiedniego przeszkolenia? Nie sądzę. Rewolucyjne wynalazki nie są przeznaczone dla ignorantów i osób nieprzeszkolonych w ich używaniu. Dlatego musimy najpierw nauczyć się z nich korzystać.

Właśnie dlatego napisałem tę książkę - aby pomóc Wam zrozumieć, jak korzystać z kryptowalut we właściwy sposób. Tak, aby za ich pomocą budować bogactwo, a nie stracić wszystko. Niestety to właśnie spotyka większość nowych krypto-inwestorów.

 

Opanowanie najskuteczniejszych i jednocześnie nieskomplikowanych strategii zarabiania pieniędzy na kryptowalutach zajęło mi ponad 4 lata badań i praktyki.

Kosztowało mnie to setki tysięcy złotych straconych na kosztownych lekcjach oraz kolejne dziesiątki tysięcy zainwestowanych w kursy i szkolenia. Przez ostatnie 30 miesięcy jedyne, czym się zajmowałem, to krypto. Praktycznie codziennie zawierałem transakcje na tym rynku, uczyłem się, jak to wszystko działa i jak można samemu programować kryptowaluty. Sprawdzałem, jakie zastosowania ma ta technologia na całym świecie i jakie możliwości da nam w przyszłości. Dużo czasu poświęciłem również na ewaluację ryzyka, jakie niesie ze sobą inwestowanie w kryptowaluty oraz na to, w jaki sposób budować z ich pomocą dochód pasywny. 

W tej książce zawarłem całe swoje doświadczenie i wszystkie najważniejsze informacje, dzięki którym każda początkująca osoba bez trudu wejdzie w świat kryptowalut.

Po jej przeczytaniu nawet osoby bez jakiejkolwiek wcześniejszej wiedzy na ten temat będą w stanie znacznie ograniczyć ryzyko straty oraz szybko zbudować przy pomocy kryptowalut dochód pasywny.

Niech ta książka będzie dla was tym, czym podręcznik nauki latania jest dla pilota. Przeczytajcie ją, zanim zdecydujecie się usiąść za kokpitem, aby udać się w podróż po krypto świecie. 

Żyjemy w bezprecedensowych czasach!

Tylko w ciągu ostatnich 2 lat FED (amerykański System Rezerwy Federalnej) wydrukował 40% wszystkich istniejących dolarów. Inflacja, której teraz doświadczamy na świecie, dopiero się rozkręca.

Wiele z tych świeżo dodrukowanych pieniędzy zostało przekazanych największym korporacjom, które z kolei wykorzystały je na wykup swoich własnych akcji. 

Drukowanie i wpompowywanie w rynek bilionów dolarów pachnie mi trochę jak jakaś piramida finansowa. Na szczęście politycy nie mogą po prostu wydrukować więcej Bitcoina aby przekazać go swoim przyjaciołom.

.

.

Dzięki Bogu, kryptowaluty nie działają w ten sposób.

.

.

Nie bądźmy jednak naiwni.

Rynek krypto jest wciąż bardzo niestabilny i pełen oszustów. Drobni inwestorzy muszą konkurować nie tylko z najbardziej bezwzględnymi spekulantami ale również z korporacjami, rządami i bankami. Co więcej, tysiące oszustów i kanciarzy tylko czeka na nasz najmniejszy błąd. Używają oni coraz skuteczniejszych metod.

Jakby tego było mało, gdy czytacie te słowa, wzrostowy trend na rynku krypto powoli dobiega końca. Tak jak 4 lata temu, wielu inwestorów zostanie niestety "papierowymi milionerami" lub, co gorsza, straci wszystko.

Czy jesteście gotowi, aby wytrwać na plusie na tym szalonym rynku?

Z mojej strony mogę obiecać, że po przeczytaniu tej książki będziecie wiedzieli nie tylko jak regularnie zarabiać na kryptowalutach, ale również jak zabezpieczyć swoje środki przed stratą . Nawet jeśli jesteście całkowicie początkujący i nigdy w swoim życiu nie inwestowaliście.

Oto co mówią ludzie, którzy już przeczytali moją książkę:

"Fascynujące było dla mnie to, jak Piotr przeszedł od poziomu początkującego, który nie zna się na kryptowalutach, do kogoś, kto potrafi naprawdę dobrze zagłębić się w temat. Książka ma świetną strukturę i pęka od informacji. Wszyscy początkujący powinni zacząć od tego miejsca".

Curtis Lachovich

"Książka łatwo przeprowadza przez proces inwestowania i dostarcza przydatnych linków do giełd. Autor pisze prosto i klarownie. Warta wydanych pieniędzy".

Robert A. Swift

"Niesamowita książka. Miałem wcześniejszą wiedzę na temat kryptowalut, ale ta książka otworzyła mi oczy na to, czym właściwie jest kryptowaluta i co można z nią zrobić".

Vonte

"Podobało mi się, że jest to łatwa lektura i zrozumiała. Wiele się nauczyłem i podzieliłem się swoją wiedzą na temat kryptowalut z przyjaciółmi.
Dziękuję!".

Edmée García Pagán

"Ta książka naprawdę odpowiedziała na wiele moich pytań i dała mi do myślenia, jak powinnam kontynuować swoją podróż inwestycyjną. Gorąco polecam ją każdemu, kto dopiero znajduje się na początku drogi".

Barbara

Gdy skończysz ją czytać, będziesz mieć pewność siebie i wiedzę niezbędną do tego, aby zacząć skutecznie inwestować i zarabiać na kryptowalutach

Dzięki tej książce:

✔️ Zrozumiesz, jak działa Bitcoin i inne kryptowaluty.
✔️ Nauczysz się, jak używać prostych, ale sprawdzonych strategii inwestycyjnych.
✔️ Zbudujesz swój własny pasywny dochód.
✔️ Skutecznie ochronisz swoje cyfrowe aktywa.
✔️ Zaczniesz regularnie zarabiać na kryptowalutach.

.

Gwarancja satysfakcji

Co więcej, jeżeli w ciągu roku od jej przeczytania zastosujesz się do moich wskazówek i nie będziesz zadowolony ze swoich wyników finansowych, zwrócimy Ci pieniądze zainwestowane dziś w moją książkę.  

.

To ta książka jest właśnie dla Ciebie, jeżeli:

✔️ Chcesz zacząć inwestować w kryptowaluty, ale wszystko wydaje ci się tak przytłaczające, że za każdym kolejnym podejściem poddajesz się.
✔️ Potrzebujesz przewodnika po świecie krypto, który oferuje porady oparte na latach praktyki w handlu, inwestycjach i badaniach kryptowalut.
✔️ Szukasz sposobu, aby zacząć generować pasywny dochód i zbliżyć się do wolności finansowej.  

Stoimy u progu nowego kryzysu finansowego i tylko ludzie dobrze przygotowani wyjdą z niego bez szwanku.

Co więcej, odpowiednia, dobrze wykorzystana wiedza pomoże nadchodzący kryzys przekuć w najlepszą życiową okazję. Już niedługo będziemy świadkami kolejnej monetarnej rewolucji, a świat zostawi w tyle niewydajny i nieuczciwy system pieniężny, zastępując go systemem opartym na kryptowalutach. 

Ten praktyczny przewodnik dla początkujących zawiera:

✔️ Krótką historię bitcoina: od Satoshi Nakamoto do dzisiejszych szalonych wzrostów.
✔️ Obrazowy opis wszystkich najważniejszych technologii zastosowanych w kryptowalutach - wreszcie zrozumiesz, jak to wszystko działa i jak wielki ma potencjał.
✔️ Fundamentalną wiedzę ekonomiczną potrzebną do zrozumienia jak działają rynki finansowe, Powinien posiąść ją każdy, kto pragnie się wzbogacić.  
✔️ Szczegółowy przewodnik na temat inwestowania w kryptowaluty - podstawowe koncepcje inwestowania i spekulacji.
✔️ Listę wartościowych projektów kryptowalutowych, ktorym warto się bliżej przyjrzeć.   
✔️ Sprawdzone wskazówki, jak chronić swoje zasoby cyfrowe - ochroń swój portfel przed cyberatakami i śpij lepiej.
✔️ Instruktaż krok po kroku jak w prosty sposób budować pasywny krypto dochód.

Ta książka przygotuje Was i sprawi że wykorzystacie nadchodzące okazje do maksimum.

Najlepszy czas żeby zacząć jest teraz!

Kliknij przycisk „Kup teraz” i bierz się za czytanie 🙂

-20 % na e-booka z kodem PB_28

.

.

OSTRZEŻENIE O RYZYKU!

Żadna z analiz ani informacji zawarta w książce „Bitcoin i krypto od postaw” oraz na tej stronie nie jest rekomendacją inwestycyjną w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Wyżej wymienione analizy oraz informacje mają charakter poglądowy i są prywatną sugestią autora, który nie ponosi odpowiedzialności za wykonane działania i poniesione przez to zyski bądź straty.